tisdag 3 mars 2015

Utlottning S24-kod!

Jag har en värdekod till S24 som jag tänkte lotta/tävla ut här på bloggen.

Det enda du behöver göra för att delta är att kommentera det här inlägget med detta:

1. Ditt namn och vilken stad du bor i.
2. Vilka lag blir topp3 i slutspelsserien?
3. Avsluta med att skriva din mailadress.

Du kan använda koden till t.ex torsdag då Hästen möter Mora på bortais, eller så kan du helt enkelt vänta tills just ditt favoritlag visas på S24 eller till en mer passande match helt enkelt om du skulle stå som vinnare.
Valet är ditt!

Jag kommer välja ut en vinnare slumpmässigt.

Tävlingen håller på till 18-18.30 på torsdag (5/3) och vinnaren kommer att kontaktas av mig på sin mail för att få värdekoden.

Lycka till!

30 kommentarer:

  1. Andreas Svensson3 mars 2015 21:28

    1. Andreas, Norrköping
    2. * Malmö
    . . * Vita Hästen
    .. * Rögle
    3. Babyalice.andreas@gmail.com

    SvaraRadera
  2. 1. Edvin, Västerås
    2. 1. Malmö 2. Rögle 3. Björklöven
    3. edvinlindelof99@hotmail.com

    SvaraRadera
  3. 1 Mikael Pie , Norrköping
    2 Malmö , Rögle o vita hästen
    3 Mickepie@hotmail.com

    SvaraRadera
  4. Patrik Ståhl3 mars 2015 21:37

    1. Patrik Ståhl, Norrköping.
    2. 1. Malmö Redhawks 2. Rögle BK 3. BIK Karlskoga
    3. Patrik-stahl@hotmail.com

    SvaraRadera
  5. Anders Johansson3 mars 2015 21:37

    Anders Johansson
    1. MALMÖ
    2.RÖGLE
    3.VITA HÄSTEN
    andersjohansson.69@glocalnet.net

    SvaraRadera
  6. 1. Thomas Ljung, Norrköping
    2. Malmö, Rögle, Björklöven
    3. thomas.ljung@gmail.com

    SvaraRadera
  7. Filip Andersson3 mars 2015 21:43

    Filip Andersson, Säter
    Malmö, Rögle, Vita hästen
    filip_hcvh@hotmail.com

    SvaraRadera
  8. Mikael Hollertz3 mars 2015 21:56

    Mikael Hollertz, Norrköping
    Malmö, Rögle och Björklöven
    mhz@telia.com

    SvaraRadera
  9. Tony Johansson3 mars 2015 22:00

    Tony Johansson norrköping
    malmö, rögle och vita hästen
    skidvagen@gmail.com

    SvaraRadera
  10. Niclas Karlberg, skärblacka
    malmö, rögle och Hästen
    karlbergniclas@gmail.com

    SvaraRadera
  11. Simon, Söderköping
    Malmö, vita hästen, rögle
    Simon.ljungdahl@gmail.com

    SvaraRadera
  12. Annika Dahlin, Kolmården
    1 Malmö, 2 Rögle 3 Vita hästen
    Dalle278@gmail.com

    SvaraRadera
  13. Mattias Grahn, Örebro
    IFM, RBK & BIK
    mattgrahn@hotmail.com

    SvaraRadera
  14. Kenneth Urbo3 mars 2015 22:24

    Kenneth, Surahammar
    Malmö, Björklöven, Rögle
    kenneth.urbp@surahammar.se

    SvaraRadera
  15. Niklas Månsson, Södertälje
    1. Malmö 2. Rögle 3. Karlskoga
    Mansson.niklas@gmail.com

    SvaraRadera
  16. Michael "Guzten" Gustavsson

    1.Vita Hästen
    2. Malmö
    3. Rögle

    michael_1891@msn.com

    SvaraRadera
  17. Tette Peking
    1.Malmö 2. Björklöven 3.Vita Hästen
    tette2@tele2.se

    SvaraRadera
  18. Therese Stenberg4 mars 2015 08:15

    Therese Stenberg, Norrköping
    1 Malmö 2 Vita Hästen 3 Karlskoga
    Therese.stenberg@gmail.com

    SvaraRadera
  19. Anita Mohlin4 mars 2015 08:56

    Anita Mohlin Norrköping 1 Karlskoga 2 Vita Hästen 3 Malmö

    SvaraRadera
  20. Anita Mohlin4 mars 2015 08:56

    Mohlina@hotmail.com

    SvaraRadera
  21. Malmö Rögle Hästen

    SvaraRadera
  22. 1. Robert Forsman, Norrköping
    2. Malmö, Björklöven, Vita Hästen
    3. robert.forsman@advania.se

    SvaraRadera
  23. Calle Moberg Norrköping
    Malmö, Vita hästen, Rögle

    SvaraRadera
  24. Markus, Aspudden
    Vita Hästen, Rögle, Björklöven
    marking81@hotmail.com

    SvaraRadera
  25. Kjell Andersson4 mars 2015 19:22

    1. Kjell Andersson, Norrköping
    2. Malmö
    Björklöven
    Vita Hästen
    3. kjell1.andersson@gmail.com

    SvaraRadera
  26. Juha Mäyrä4 mars 2015 19:37

    1. Juha Mäyrä
    2. Malmö, Björklöven, Vita Hästen
    3. juha.mayra@gmail.com

    SvaraRadera
  27. Gill Ulfvenmark Renbjörk4 mars 2015 19:52

    1. Gill Ulfvenmark Renbjörk, Norrköping
    2. Malmö, Björklöven, Karlskoga
    3. gill.ulfvenmark@gmail.com

    SvaraRadera
  28. Per Lindstam, Norrköping
    1. MIF
    2. RBK
    3. HCVH
    pelle.lindstam@gmail.com

    SvaraRadera
  29. 1. Pernilla Johansson, Norrköping
    2. 1. Rögle 2. Malmö 3. Vita Hästen
    3. skidvagen@gmail.com

    SvaraRadera
  30. Joakim Ferhm5 mars 2015 12:06

    1. Joakim Ferhm, Finspång
    2. Malmö, Björklöven, Vita Hästen
    3. Ferhma@hotmail.com

    SvaraRadera