måndag 23 februari 2015

Utlottning av S24-kod!

Jag har en värdekod till S24 som jag tänkte lotta/tävla ut här på bloggen.

Det enda du behöver göra för att delta är att kommentera det här inlägget med detta:

1. Ditt namn och vilken stad du bor i.
2. Vilket är ditt favoritlag?
3. Avsluta med att skriva din mailadress.

Just nu har s24 endast en match på schemat och det är morgondagens match mellan Hästen och AIK.
Skulle du stå som vinnare kan du även vänta med att använda koden om du inte vill se just den matchen, det är ditt val.

Jag kommer välja ut en vinnare slumpmässigt.

Tävlingen håller på till 18.00 imorgon (24/2) och vinnaren kommer att kontaktas av mig på sin mail för att få värdekoden.

Lycka till!


15 kommentarer:

  1. Kenneth, Surahammar
    Vita Hästen
    kenneth.urbo@surahammar.se

    SvaraRadera
  2. Filip Andersson23 februari 2015 08:25

    Filip Andersson, Säter
    Vita Hästen, såklart! :)
    filip_hcvh@hotmail.com

    SvaraRadera
  3. Emelie Widfeldt Norrköping
    Vita Hästen
    ewidfeldt@hotmail.com

    SvaraRadera
  4. Anita Mohlin
    Vita Hästen
    mohlina@hotmail.com

    SvaraRadera
  5. Jonny Svensson, Kolmården
    Vita Hästen givetvis :-D
    jonnysvensson@hotmail.com

    SvaraRadera
  6. Anita Mohlin Norrköping
    Vita Hästen
    mohlina@hotmail.com
    Glömde stad på 1:a

    SvaraRadera
  7. Micke, Finspång
    Hästen
    micke_a@hotmail.com

    SvaraRadera
  8. Therese Stenberg23 februari 2015 10:29

    Therese Stenberg, Norrköping
    Vita Hästen
    therese.stenberg@gmail.com

    SvaraRadera
  9. Kjell Andersson23 februari 2015 14:48

    Kjell Andersson Norrköping
    Vita Hästen
    kjell1.andersson@gmail.com

    SvaraRadera
  10. Calle Moberg Norrköping
    VITA HÄSTEN
    calmob@gmail.com

    SvaraRadera
  11. Anders, Boden
    Vita Hästen
    anders_piltren@hotmail.com

    SvaraRadera
  12. 1. Caroline Dahlin, Forsheda
    2. Vita Hästen!!!
    3. caroline.dahlin@telia.com

    SvaraRadera
  13. Simon ljungdahl
    Söderköping.
    Vita hästen!
    Hemma med nyfödd och lan inte ta mig in. Förresten sverull att filma introt, det ser jag fram emot mest!

    SvaraRadera
  14. Michael Axelsson, Jessheim
    Vita Hästen
    michael_axelsson@hotmail.se

    SvaraRadera
  15. Robert Forsman, Norrköping
    Vita Hästen
    robert.forsman@advania.se

    SvaraRadera